Spolupráca na pomoci zvieratám môže mať rôzne formy. Tá naša je extra!

Spolupráca na pomoci zvieratám = pomoc na projekte „Láska na prenájom“

Na tomto mieste si správne v jedinom prípade: ak tvojou snahou, zámerom či cieľom je spolupráca na pomoci zvieratám. Pretože to je v hlbokej podstate primárnym a vlastne jediným skutočným zmyslom tohto webu a projektu na ňom. Pomoc bezbranným nemým tvorom ako aj samotná tvoja účasť na pomoci zvieratám totiž môže byť akákoľvek. Autori tejto stránky vymysleli pomoc formou prenájmu zvieracej lásky.

Tvoja spolupráca na pomoci zvieratám

môže obnášať to, že sama či sám zahrnieš tvoje vlastné zvieratko, akéhokoľvek tvojho domáceho do miláčika do tohto projektu. Že umožníš

  • buď návštevu záujemcu o potešenie zo zvieratka – či už u teba doma alebo na nejakom dohodnutom „neutrálnom“ mieste, ako je park a pod.;
  • alebo dovoz (nemusí byť tvoj vlastný) tvojho miláčika k záujemcovi, ku klientovi domov či na iné dohodnuté miesto.

V prípade tvojho záujmu o spoluprácu s prevádzkovateľmi tohto portálu by bolo vhodné, aby si si naštudoval/a, ako presne vlastne požičovňa domácich miláčikov funguje. Bez zdĺhavého ďalšieho vysvetľovania tak totiž pochopíš, ako sa vlastne do spolupráce môžeš zapojiť. A že môžeš prispieť prakticky akýmkoľvek zvieratkom a teda poskytnutím možnosti prenájmu času v spoločnosti čohokoľvek. Psíka, zajačika, korytnačky, agamy… Nezmieňujeme len mačky, pretože s tými jedna z prevádzkovateliek webu priamo a veľmi aktívne pracuje. Vďaka čomu mačaciu databázu máme bohatú až nadmieru.

Samozrejme, že

spolupráca na pomoci zvieratám formou zapojenia toho tvojho

do projektu je a v každom prípade musí byť pre zvieratko absolútne bezpečná. Ako menší či väčší znalci zvieracích dušičiek a hlavne milovníci zvierat si my, autori projektu veľmi dobre uvedomujeme, aké to pre majiteľa zvieraťa je, odovzdať svojho miláčika na čas do cudzích rúk. V záujme uspokojenia tvojej potreby kontroly a dohľadu si ty sama či sám určuješ pravidlá a podmienky, za ktorých si ochotná tvoju nemú lásku poskytnúť. Podobne sa nastavuje aj finančné ohodnotenie. My ako sprostredkovatelia sa potešíme akejkoľvek provízii, ktorú nám z účtovanej sumy poskytneš. A ktorá rovnako ako každý iný výťažok z projektu poslúži na pomoc zachráneným mačkám.

Pomôcť môžeš napr. aj jednoduchým zdieľaním

A to v podstate čohokoľvek, čo sa záchrany a starostlivosti o opustené a možno až na smrť odsúdené zvieratá týka. Zdieľaním tejto stránky rovnako ako akýchkoľvek iných aktivít.

Samozrejme, spolupráca na pomoci zvieratám môže mať aj formu, ktorá nám, tvorcom tohto projektu ani nenapadla. Budeme sa ohromne tešiť, ak nás oslovíš a niečo zaujímavé navrhneš.


Titulný obrázok je z našej vlastnej dielne, z fototvorby Andyho Morávka. Ten netvrdí, že fotí v pravom zmysle slova. Formulovať by to bolo možné skôr tak, že pre vlastnú radosť a zábavu príležitostne loví zaujímavé zábery.